Poniedziałek-Piątek / 07:00 - 15:00
|
kontakt@pthumarten.pl
|
85 730 97 24

Doradztwo rolnicze

Marten
Marten > Doradztwo rolnicze
Naszym głównym celem jest zapewnienie profesjonalnego i spersonalizowanego doradztwa rolnikom oraz mieszkańcom obszarów wiejskich w kontekście ich własnych potrzeb biznesowych. W naszej opinii rolnictwo jest jednym z głównych napędów rozwoju ekonomicznego w Polsce i Europie, dlatego chcemy przyczynić się do produktywności i konkurencyjności polskich rolników. Nasze usługi odpowiadają potrzebom rolników działających w branży od wielu lat, jak i tych, którzy poszerzają lub dopiero rozpoczynają swoją działalność rolną. Mamy na celu wspomaganie stabilnego rozwoju ich gospodarstw rolnych oraz  zwiększanie ich rentowności i przychodów. Ponadto, dążymy do ulepszania usług, podnoszenia atrakcyjności i poprawy standardów życiowych na obszarach wiejskich.

Jednym z naszych kluczowych atutów są nasze międzynarodowe kontakty, dzięki którym jesteśmy w stanie zorganizować zagraniczne szkolenia dla naszych klientów, aby mogli uczyć się z doświadczenia innych rolników z innych krajow europejskich. Dodatkowo, mamy ogromne doświadczenie w organizacji szkoleń, seminariów i warsztatów z udziałem ekspertów krajowych i międzynarodowych. Jesteśmy w stałym kontakcie ze stowarzyszeniami rolniczymi, centrami badawczymi i uczelniami rolniczymi.

Naszą misją jest umożliwianie dostępu do informacji, wiedzy i kształcenia zawodowego na terenach wiejskich w takiej samej mierze, w jakiej jest to dostępne w miastach. Realizujemy to poprzez czynny udział w licznych projektach europejskich promujących ideę ‘Uczenia się przez całe życie’ jak również poprzez rozpowszechnianie informacji i materiałow szkoleniowych, dzielenie się przykładami najlepszych praktyk rolniczych z innych krajów europejskich, oraz podnoszenie świadomości społecznej w zakresie pozyskiwania środków z funduszy europejskich na terenach wiejskich.

Zapytaj o ofertę

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę cenową


+48 502 547 616 – właściciel Jan Kuna
+48 572 303 824 – dyrektor Jakub Gałachowski
857309724

Skontaktuj się z nami