Poniedziałek-Piątek / 07:00 - 15:00
|
kontakt@pthumarten.pl
|
85 730 97 24

Doradztwo

Marten > Doradztwo

Skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia

Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół jest zawsze gotowy udzielić wszelkich potrzebnych porad oraz informacji, które pomogą Państwu w realizacji procesów w zakresie transportu, spedycji i logistyki. W przypadku gdy nasi Klienci posiadają gestię transportową po swojej stronie, nasz doświadczony zespół z wykształceniem kierunkowym w transporcie służy doradztwem dotyczącym takich kwestii jak m.in. dobór odpowiedniego środka transportu dla towarów w transporcie krajowym i międzynarodowym, planowanie możliwie najbardziej optymalnych tras w transporcie międzynarodowym i krajowym, kompletacja ładunków w przedsiębiorstwie w celu optymalizacji kosztów transportu, pomoc przy transakcjach na rynku transportowym, weryfikacja i dobór podwykonawców i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny doradztwa transportowo-spedycyjnego, zarówno podmioty działające w branży TSL jak i przedsiębiorstwa, które pragną posiadać gestię transportową w relacjach handlowych ze swoimi partnerami.
Marten Bielsk Podlaski województwo podlaskie transport spedycja doradztwo warsztat produkty rolnicze

Przygotowane kierowców

Każda kontrola Inspekcji Transportu Drogowego niesie za sobą pewne konsekwencje. W takiej chwili przygotowanie praktyczne jest na wagę złota.

Marten Bielsk Podlaski województwo podlaskie transport spedycja doradztwo warsztat produkty rolnicze

Prowadzenie dokumentacji

Poprawnie prowadzona dokumentacja Twojej floty transportowej zagwarantuje Ci spokój oraz możliwie szybkie zakończenie ewentualnej kontroli.

Marten Bielsk Podlaski województwo podlaskie transport spedycja doradztwo warsztat produkty rolnicze

Asysta podczas kontroli

Już nigdy nie będziesz sam. Pamiętaj – nie każde spotkanie na drodze z funkcjonariuszem Inspekcji Transportu Drogowego kończy się nałożeniem kary!

Potrzebujesz pomocy?

Ze swojej strony zapewniamy profesjonalne doradztwo z zakresu spedycji i transportu

+48 502 547 616 – właściciel Jan Kuna

+48 501 768 924 – dyrektor Piotr Buszko

85 730 97 24 – nr stacjonarny do biura